Włosy słowiańskie

Zobacz Włosy słowiańskie (polskie kucyki) w naszym sklepie

Najlepszej jakości są pasma słowiańskie, jest to jednocześnie towar najdroższy i najtrudniejszy do zdobycia. Szukając ich warto posługiwać się takimi określeniami jak włosy extra virgin (włosy dziewicze), kucyk(i) słowiański(e), czy pasemka z włosów słowiańskich.

Włosy te są miękkie, delikatne i można z nimi zrobić praktycznie wszystko − pofarbować, rozjaśnić i modelować przy użyciu temperatury. Można poddawać je zabiegom stylizacji, oraz czesać w dowolne fryzury. Oczywiście wszystkie zabiegi muszą być wykonywane możliwie najdelikatniej, i po każdej ingerencji należy je regenerować intensywnie nawilżającymi szamponami i maskami.

Mają bardzo długą żywotność i świetnie dopasowują się do naturalnych włosów. Są lekkie, dzięki czemu minimalnie obciążają żywe włosy. Można je nosić nawet kilkanaście miesięcy, w międzyczasie jedynie podciągać i farbować odrosty (omówione będzie później).

Włosy słowiańskie są zazwyczaj nigdy nie farbowane, nie poddawane działaniu kwasów, a ich łuski układają się w jednym kierunku (co oznacza się jako włosy REMY), zapobiega to ich plątaniu i kołtunieniu.

Kucyki pozyskiwane od indywidualnych osób sprzedają najlepsi sprzedawcy i dają gwarancję za ich pochodzenie i jakość. Włosy słowiańskie to luksus wśród przedłużeń i najpiękniejszy, najbardziej naturalny efekt.

Jeżeli możesz pozwolić sobie na takie włosy wybierz je bez wahania, polecaj je także swoim klientkom, które cenią nie niski koszt, ale przede wszystkim efekt i komfort noszenia.

Oferując te włosy trzeba się liczyć z koniecznością koloryzacji, lub rozjaśniania u fryzjera, gdyż kolor jest dobierany przed usługą na zasadzie podobieństwa, a efekt końcowy otrzymuje się po założeniu pasemek i wykonaniu farbowania. Jedynie wstępne rozjaśnianie kucyka wykonuje się przed założeniem i przerobieniem włosów. Kolejne rozjaśnienie wykonuje się również już razem z włosami klientki.

Ostatnio śledząc aukcje internetowe i oferty niektórych sklepów z przykrością stwierdziliśmy, że na rynku jest bardzo dużo podróbek! Jak je rozpoznać? Oto kilka wskazówek:
– jeżeli masz możliwość sprawdź, czy sprzedawca daje gwarancję na włosy słowiańskie,

– w Polsce tylko zawodowi perukarze wykonują dopinki i peruki z włosów słowiańskich! Ich ceny to 1000-3000 zł!

– włosy te są unikatowe, każdy kucyk jest inny, nie można kupić ich hurtowo np. 1000 pasemek w jednym kolorze, długości, zakończonych pod ringi i dodatkowo w super korzystnej cenie! Jeżeli ktoś wystawia pasemka słowiańskie hurtowo w każdym kolorze i długości prawie pewne jest, że włosy nie są extra jakości,

– bardzo trudno poznać włosy które są w naturalnych kolorach, w kucyku bez zakończeń, ale są jedynie włosami indyjskimi, lub azjatyckimi – są już takie na polskim rynku. Sprawdź sprzedawcę, kup jeden kucyk, po ocenie jakości (struktura, gładkość, miękkość) następne!

Nie przepłacaj za włosy, które nie oddają jakości i efektu włosów słowiańskich!!!

Przeczytaj również : włosy europejskie | włosy indyjskie | włosy azjatyckie | włosy syntetyczne